Skip links

Dom weselny Bianco Ciechanów

-5% kliknij tutaj!

Jesteśmy firmą która oferuję atrakcje weselne.

Sala weselna Bianco Ciechanów

Sala weselna Bianco Ciechanów piękny, duży obiekt o powierzchni 400m2 położony jest na terenie Ciechanowa. Przestronna sala jest w stanie pomieścić do 220 gości, co jest świetną wiadomością, kiedy mamy sporą rodzinę i wielu przyjaciół, których pragniemy gościć na przyjęciu weselnym.

Dom Weselny Bianco w Ciechanowie

W domu weselnym Bianco Ciechanów można zorganizować przyjęcie, rocznicę ślubu, spotkanie rodzinne czy też inne imprezy okolicznościowe. Każda większa uroczystość zasługuje na odpowiednią oprawę.  Wszystko jest pogodzone w sposób funkcjonalny i w oparciu o estetyczne wrażenia gości. Po stronie sali jest również zapewnienie profesjonalnych kucharzy oraz kelnerów. Dom weselny Bianco posiada również scenę dla zespołu, taras oraz udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. 

ATRAKCJE ORGANIZOWANE W DOMU WESELNYM BIANCO CIECHANÓW

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w oprawie wesela na tej zachwycającej pięknem sali. Zostały wykonane zdjęcia za pomocą drona. Pary Młode korzystały również z wynajmowanej fotobudki, dzięki której powstały fantastyczne pamiątki w postaci wielu ciekawych i może nieco szalonych zdjęć. Na pewno przeglądają je z wielkim uśmiechem i radością. Romantyczny charakter podkreślał nasz napis Love z sercem. Dopełnieniem pierwszego tańca było puszczanie ciężkiego dymu, który również znajdziesz w naszej ofercie. Idealny pakiet atrakcji, które dostępne są w jednym miejscu, to oszczędność czasu i pieniędzy.

Twoje ostatnie chwile wolności ;))
sala weselna

Sprawdź swój termin wesela!

Rezerwujemy już sezon 2022! Pospiesz się!KLIKNIJ TUTAJ

Oferujemy atrakcje weselne

  • Fotobudka
  • Ciężki dym
  • Dron
  • Napis love i serce
  • Fontanna iskier
  • kontakt@ministerstwowesela.pl

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉