Skip links

Ciężki dym w Ministerstwie Wesela.

Rezerwuje

Ciężki dym w Ministerstwie to magiczna funkcja, której na próżno szukać w prawdziwym rządzie.

Dlatego jeśli interesują Cię oryginalne, wyjątkowe atrakcje, dobrze że jesteś z nami! Pragniesz poczuć się niczym w Tańcu z Gwiazdami, jak prawdziwy wirtuoz lawirujący pośród chmur? Pozwól nam spełnić Twoje marzenia! Wytwornica, którą pragniemy Ci zaproponować, wytwarza dym, unoszący się kilkanaście centymetrów nad ziemią, bez ryzyka zadymienia sali. To profesjonalne urządzenie, które w sposób szybki i bezpieczny zmieni aranżację pomieszczenia wszystkich kulminacyjnych momentów przyjęcia.

Ciężki dym sprawdzi się na:

Pierwszy taniec

Wniesienie tortu

18 urodziny

Studniówkę / Sylwestra

Co uzyskujesz dzięki ciężkiemu dymowi ?

Przeniesiesz się w zupełnie inny klimat. Wytwornica dymu podczas pierwszego tańca, pomoże stworzyć wyjątkowy nastrój i przenieść Twoich gości na kilkuminutowy bajkowy seans widowiskowy. Dym połączony dodatkowo z odpowiednią muzyką i oprawą świetlną zagwarantuje efekt, który z pewnością pozostanie w pamięci Twojej i Twoich gości.

Ukryjesz ewentualne niedociągnięcia tańca. Nie musimy chyba oszukiwać, że każdy z nas jest mistrzem parkietu. Są bowiem osoby, które tańczyć nie lubią lub nie potrafią tego robić. Jeśli jesteś taka osobą, to skorzystanie z dymu jako atrakcji weselnej to strzał w 10 ! nie ma nic lepszego niż obracanie niedociągnięć w efektowny sukces.

Uwiecznisz niezwykłe chwile na zdjęciach. Wszystko to co piękne, jest ulotne. I tak jak dym z wytwornicy, tak i pierwszy taniec szybko przemijają. Ale ich piękno warto utrwalać na zdjęciach i filmach video. Efekt jaki osiągamy za pomącą dymu i gry świateł na sali, pozwoli stworzyć fantastyczną i niezapomnianą pamiątkę na lata.

Ciężki dym – WAŻNE

Ponieważ na rynku znajdziesz różne oferty na usługę ciężkiego dymu, chcemy powiedzieć Ci, że o ile cenimy sobie konkurencyjność cenową, to najważniejszym jest dla nas świadomy wybór Klienta i jego zadowolenie z zakupu usługi.

Dysponujemy jedną z najlepszych maszyn w branży CHAUVET NIMBUS jest to MERCEDES wśród wytwornic dymu. Sprzęt, który Ci proponujemy w porównaniu do tańszych ofert konkurencyjnych, jest sprzętem profesjonalnym. Wytwarza dym, który jest bezpieczny, bezwonny, nie unosi się znad parkietu więcej niż kilkanaście centymetrów.

W CHAUVET NIMBUS ciężki dym uzyskujemy z samego suchego lodu! – powstaje para ze skondensowanego dwutlenku węgla, dzięki czemu efekt jest BEZPIECZNY (nie włącza czujników dymu) rozprasza się po kilku minutach. Nie pozostawia śladów na ubraniach, jest bez zapachowy i przede wszystkim KOMFORTOWY dla Ciebie i gości.

Ministerstwo Wesela to wiele atrakcji weselnych. Poznaj ofertę ciężkiego dymu w SuperPakiecie.

Ciężki dym Ciechanów – działamy głównie w Ciechanowie. W w granicach 30 km od Ciechanowa dojazd jest darmowy. W przypadku dalszych odległości naliczana jest opłata w wysokości 4 zl / 1 km.

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉