Skip links

Centrum Bankietowo-Konferencyjne Panorama

Centrum Bankietowo – Konferencyjne Panorama

Centrum Bankietowo – Konferencyjne Panorama wyjątkowa i zapewniająca komfort sala, gdzie możesz zorganizować niezwykłe przyjęcie weselne, które na zawsze pozostanie w pamięci. Znajduje się w urokliwej wsi Kałki w gminie Ojrzeń w województwie mazowieckim. Centrum B-K Panorama Ciechanów dysponuje miejscem dla 200 Twoich gości. Dzięki temu możesz zorganizować duże przyjęcie bez obaw, o to czy dla każdego z zaproszonych będzie miejsce.

Centrum Bankietowo – Konferencyjne Panorama, Kałki

Zachwyca prostym, nowoczesnym, oszklonym z dwóch stron wnętrzem. Fakt, że jest otoczona pięknem przyrody sprawia, że świętowanie tego wyjątkowego dnia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, upłynie w niezwykle przyjemnej, pięknej i pełnej komfortu atmosferze. Malowniczy krajobraz stanowi również doskonałe tło dla sesji ślubnej, na którą Młoda Para może wymknąć się na chwilę w trakcie imprezy weselnej lub zrobić zdjęcia z bliskimi. Leśne zacisze zachwyci i ujmie swoim urokiem każdego. Osoby z niepełnosprawnościami oraz małe dzieci mogą liczyć na udogodnienia w kwestii poruszania się, co jest doskonałą wiadomością dla świeżo upieczonych małżonków, którzy mogą być spokojni o bezpieczeństwo wszystkich swoich gości. Centrum B-K Panorama Ciechanów zajmuje się również organizacją chrzcin, komunii, spotkań firmowych, urodzin, imienin oraz innych imprez okolicznościowych. W ofercie znajduje się również możliwość przygotowania grilla, co z całą pewnością ucieszy wielu sympatyków takiego sposobu spędzania wolnego czasu.

Twoje ostatnie chwile wolności ;))
sala weselna

Sprawdź swój termin wesela!

Rezerwujemy już sezon 2022! Pospiesz się!KLIKNIJ TUTAJ

Oferujemy atrakcje weselne

  • Fotobudka
  • Ciężki dym
  • Dron
  • Napis love i serce
  • Fontanna iskier
  • kontakt@ministerstwowesela.pl

Centrum Bankietowo – Konferencyjne Panorama – Filmy „Wiosna” oraz „Jesień”.

Warto zwrócić uwagę, że dla sali zostały nagrane przez nas również krótki filmiki o tytule Wiosna i Jesień, które pokazują piękno budynku i otaczającej zieleni. Można dostrzec sceny wykonane za pomocą drona, który możemy wypożyczyć na wesele. Z pewnością stanie się nie lada atrakcją, a materiał dzięki niemu zebrany, stanowić będzie wspaniałą pamiątkę. Taka usługa jest warta zainwestowania. Dron jest w stanie uchwycić ważne momenty, czego nie można powiedzieć o zwykłym aparacie. Zdjęcia lub film wykonane z lotu ptaka, to wszystko zarejestrują. Link do filmu zrealizowanego dla sali:

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉