Skip links

Dom weselny Magnat Władysławowo

Dom weselny Magnat Władysławowo

UWAGA! Jesteśmy firmą która oferuję atrakcje weselne (fotobudka na wesele, ciężki dym, napis love i drona). Nie jesteśmy salą weselną, jeżeli jesteś zainteresowana atrakcjami zapraszamy do kontaktu tel 698 525 313 lub kontakt@ministerstwowesela.pl U nas nie zarezerwujesz sali weselnej.

Dom Weselny Magnat położony jest we Władysławowie w odległości 3 km od Ciechanowa.  Piękne wnętrze  przyciąga swoim urokiem. Na sali można pomieścić do 120 osób przy konfiguracji stołów okrągłych. Wybierając tradycyjne ustawienie w stylu biesiadnym, można liczyć na przyjęcie 250 gości. Dom Weselny Magnat Władysławowo, to idealny wybór na średnie oraz duże wesela.

Dom weselny Magnat Władysławowo.

Co oferuję dom weselny Magnat we Władysławowie. 

Istnieje możliwość wyjścia z sali na ogród i poczucia silnego obcowania z naturą, co jest z pewnością atutem przy imprezie weselnej. Piękno przyrody i fontanna stanowią idealne elementy, które cudownie wkomponują się w tło zdjęć ślubnych. Do dyspozycji gości weselnych jest również wiejski stół, który będzie wspaniałą niespodzianką dla wielbicieli swojskiego jadła. W Domu Weselnym Magnat zorganizować można również inne przyjęcia rodzinne, które potrzebują wyjątkowej oprawy. Każdy w Domu Weselnym Magnat poczuje się wyjątkowo, nieistotne jaka to będzie okazja.

Oferujemy atrakcje weselne

  • Fotobudka
  • Ciężki dym
  • Dron
  • Napis love i serce
  • Fontanna iskier
  • kontakt@ministerstwowesela.pl
Twoje ostatnie chwile wolności ;))
sala weselna

Sprawdź swój termin wesela!

Rezerwujemy już sezon 2024!
Pospiesz się!
KLIKNIJ TUTAJ

Atrakcje na sali weselnej w Magnacie. Ministerstwo rządzi. 

Mieliśmy przyjemność wykonywać zdjęcia z drona oraz film. Znamy dosyć dobrze tę salę i możemy ją polecić. Również nasz napis Love gościł w pięknym wnętrzu Domu Weselnego Magnat we Władysławowie. Zachwycał gości swoim urokiem i świetnym designem. Stanowił  wspaniałe tło zdjęć dla Pary Młodej i wszystkich pozostałych, zakochanych w sobie par. Warto mieć w swoim albumie ślubnym pamiątkę w postaci niezwykłych zdjęć z drona. Za pomocą tego sprzętu można uchwycić rzeczy i chwile, których nie sposób zarejestrować zwykłym aparatem czy kamerą. Do takich fotografii powraca się jeszcze wiele razy i wspomina te najpiękniejsze momenty w życiu. Warto zadbać, aby dzień zawarcia związku małżeńskiego był wspaniale uczczony. Pomogą Wam w tym nasze atrakcje.

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉