Skip links

Dom weselny Magnat Władysławowo

-10% ! 😉

Dom weselny Magnat Władysławowo

Dom Weselny Magnat położony jest we Władysławowie w odległości 3 km od Ciechanowa.  Piękne wnętrze  przyciąga swoim urokiem. Na sali można pomieścić do 120 osób przy konfiguracji stołów okrągłych. Wybierając tradycyjne ustawienie w stylu biesiadnym, można liczyć na przyjęcie 250 gości. Dom Weselny Magnat Władysławowo, to idealny wybór na średnie oraz duże wesela.

Co oferuję Magnat we Władysławowie. 

Istnieje możliwość wyjścia z sali na ogród i poczucia silnego obcowania z naturą, co jest z pewnością atutem przy imprezie weselnej. Piękno przyrody i fontanna stanowią idealne elementy, które cudownie wkomponują się w tło zdjęć ślubnych. Do dyspozycji gości weselnych jest również wiejski stół, który będzie wspaniałą niespodzianką dla wielbicieli swojskiego jadła. W Domu Weselnym Magnat zorganizować można również inne przyjęcia rodzinne, które potrzebują wyjątkowej oprawy. Każdy w Domu Weselnym Magnat poczuje się wyjątkowo, nieistotne jaka to będzie okazja.

Oferujemy atrakcje weselne

  • Fotobudka
  • Ciężki dym
  • Dron
  • Napis love i serce
  • Fontanna iskier
  • kontakt@ministerstwowesela.pl
Twoje ostatnie chwile wolności ;))

Sprawdź swój termin wesela!

Rezerwujemy już sezon 2022! Pospiesz się!KLIKNIJ TUTAJ

Atrakcje na sali weselnej w Magnacie. Ministerstwo rządzi. 

Mieliśmy przyjemność wykonywać zdjęcia z drona oraz film. Znamy dosyć dobrze tę salę i możemy ją polecić. Również nasz napis Love gościł w pięknym wnętrzu Domu Weselnego Magnat we Władysławowie. Zachwycał gości swoim urokiem i świetnym designem. Stanowił  wspaniałe tło zdjęć dla Pary Młodej i wszystkich pozostałych, zakochanych w sobie par. Warto mieć w swoim albumie ślubnym pamiątkę w postaci niezwykłych zdjęć z drona. Za pomocą tego sprzętu można uchwycić rzeczy i chwile, których nie sposób zarejestrować zwykłym aparatem czy kamerą. Do takich fotografii powraca się jeszcze wiele razy i wspomina te najpiękniejsze momenty w życiu. Warto zadbać, aby dzień zawarcia związku małżeńskiego był wspaniale uczczony. Pomogą Wam w tym nasze atrakcje.

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉