Skip links

Karczma Biesiadna Dalnia Strzegowo

Karczma Dalnia w Strzegowie – idealne miejsce do zorganizowania wyjątkowego przyjęcia weselnego. Karczma znajduje się w Strzegowie, urokliwej miejscowości w województwie mazowieckim. Sala balowa jest przygotowana na przyjęcie 250 osób. Każdy z przybyłych gości będzie czuł się wyjątkowo swobodnie, gdyż sala charakteryzuje się przestronnością oraz pięknym i stylowym wystrojem.

Na co możesz liczyć organizując tu wesele?!

Każda Para Młoda ma zapewniony apartament na noc poślubną oraz śniadanie. Jest to bardzo istotne dla wygody. W każdej chwili trwania imprezy weselnej mogą wyjść do pokoju chwilę odpocząć i przechować tam najpotrzebniejsze rzeczy. Pokoje można wynająć również dla gości. Warto zwrócić uwagę, że na terenie Karczmy Biesiadnej Dalnia Strzegowo jest plac do zabaw dla dzieci, dzięki czemu najmłodsi nie znudzą się na weselu. Wśród atrakcji można znaleźć jeszcze mini ZOO, co jest niewątpliwie rzadko spotykane. Z pewnością możliwość kontaktu ze zwierzętami mile zaskoczy wszystkich gości. Do dyspozycji jest również ogród z grillem, co pozwoli w luźnej atmosferze spędzić czas z najbliższymi. Świetne jest podejście do klienta. Każdego traktują indywidualnie i usługi komponują odpowiednio do potrzeb i oczekiwań.

Twoje ostatnie chwile wolności ;))

Sprawdź swój termin wesela!

Rezerwujemy już sezon 2022! Pospiesz się!KLIKNIJ TUTAJ

Atrakcje w Karczmie Biesiadnej Dalnia w Strzegowie.

Tę salę znamy bardzo dobrze, gdyż większość z atrakcji, jakie oferujemy, została wykorzystana na tamtejszych imprezach weselnych. Na szczególną uwagę zasługuje użycie drona w fotografii ślubnej. Za jego pomocą wzbogacisz swój pamiątkowy album o naprawdę ciekawe ujęcia. W dniu ślubu i wesela towarzyszą spore emocje. Czasem ciężko zapamiętać każdy szczegół. Z tego powodu warto postawić również na film, który z chęcią wykonamy. Aby uatrakcyjnić swoje przyjęcie warto zainwestować w fotobudkę. Jest to doskonała atrakcja dla wszystkich gości. Rodzina i przyjaciele chętnie robią sobie zwariowane zdjęcia, które otrzymacie na pamiątkę. Wiele par decyduje się również na wynajem napisu Love dla podkreślenia romantyzmu i wyjątkowości wydarzenia.

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉