Skip links

Rezydencja Diamentowe Wzgórza

Rezydencja Diamentowe Wzgórza – sala weselna w Ciechanowie.

Rezydencja Diamentowe Wzgórza to wyjątkowa i zapewniająca komfort sala, gdzie możesz zorganizować niezwykłe przyjęcie weselne, które na zawsze pozostanie w pamięci. Znajduje się w Ciechanowie tu przy obwodnicy miasta. Sala weselna w Ciechanowie dysponuje miejscem dla 400 Twoich gości. Dzięki temu możesz zorganizować duże przyjęcie bez obaw, o to czy dla każdego z zaproszonych będzie miejsce.

UWAGA! Jesteśmy firmą która oferuję atrakcje weselne (fotobudkę, ciężki dym, napis love i drona). Nie jesteśmy salą weselną, jeżeli jesteś zainteresowana atrakcjami zapraszamy do kontaktu tel 698 525 313 lub kontakt@ministerstwowesela.pl U nas nie zarezerwujesz sali weselnej.

Rezydencja Diamentowe WzgórzaRezydencja Diamentowe Wzgórza

W Rezydencji Diamentowe Wzgórze w Ciechanowie można zorganizować przyjęcie, rocznicę ślubu, spotkanie rodzinne czy też inne imprezy okolicznościowe. Każda większa uroczystość zasługuje na odpowiednią oprawę.  Wszystko jest pogodzone w sposób funkcjonalny i w oparciu o estetyczne wrażenia gości. Po stronie sali jest również zapewnienie profesjonalnych kucharzy oraz kelnerów. Rezydencja Diamentowe Wzgórza posiada również scenę dla zespołu, taras oraz udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. 

Rezydencja Diamentowe Wzgórza – Nasze atrakcje na sali weselnej

Rezydencja Diamentowe Wzgórza

Mieliśmy przyjemność na sali realizować film oraz zdjęcia z drona. Fotografie wykonane przy użyciu tego sprzętu są naprawdę wyjątkowe. Ukazują wesele z perspektywy, z której zwykła fotografia nie jest w stanie. Zdjęcia wykonywane z lotu ptaka są czymś niezwykłym i stanowią wspaniałe dopełnienie pamiątkowych materiałów. Z naszej oferty w Rezydencji Diamentowe wzgórza został wykorzystany także napis Love, który był wspaniałą atrakcją i idealnie wpasował się w wystrój wnętrza. Napis okazał się także świetnym tłem dla pięknych zdjęć Pary Młodej oraz innych par wśród gości. Świetna atrakcja, którą warto mieć na swoim przyjęciu weselnym w Ciechanowie.

Twoje ostatnie chwile wolności ;))
sala weselna

Sprawdź swój termin wesela!

Rezerwujemy już sezon 2026!
Pospiesz się!
KLIKNIJ TUTAJ

Oferujemy atrakcje weselne

  • Fotobudka
  • Ciężki dym
  • Dron
  • Napis love i serce
  • Fontanna iskier
  • kontakt@ministerstwowesela.pl

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉