Skip links

Sala Dalia Chruszczewo

-5% ! 😉

Sala Dalia Chruszczewo

Sala Dalia Chruszczewo

Piękna sala weselna w niewielkiej miejscowości Chruszczewie niedaleko Ciechanowa. Można tutaj przygotować średnie i duże przyjęcie weselne. Pięknie urządzona i charakteryzująca się dużą przestrzenią sala może pomieścić od 100 do nawet 250 gości. Idealne miejsce, aby zorganizować swoją wyjątkową imprezę.

Co znajdziemy w ofercie Dalia Chruszczewo?!

Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny i to od jego decyzji zależy, jakie menu znajdzie się na stołach zaproszonych gości. Kuchnia jest tradycyjna z wykwintnymi potrawami oraz przepysznymi deserami, które trafią nawet w najbardziej wysublimowany gust. Każdy klient ma zapewnioną dekorację sali, bukiety kwiatów, chleb na przywitanie oraz pokój dla Młodej Pary. Sala Dalia Chruszczewo oprócz organizacji przyjęć weselnych ma w swojej bogatej ofercie możliwość urządzenia chrzcin, komunii, imprez sylwestrowych, bankietów, studniówek oraz imprez integracyjnych. Niezależnie od tego, jaką okazję wybierzesz, możesz liczyć na profesjonalne i kompleksowe podejście do tematu. Nic oprócz świetnej zabawy nie będzie w kręgu Twoich obowiązków. O wszystko zadbają właściciele oraz pracownicy sali.

Nasze realizacje Dalia Chruszczewo.

Mieliśmy przyjemność tworzyć film oraz zdjęcia z drona właśnie na Sali Dalia w Chruszczewie. Film uchwyci każdy gest, słowo, sytuację, które mają miejsce podczas świętowania magicznego dnia, kiedy dwoje ludzi przysięga sobie miłość aż do końca ich dni. Nie sposób te wszystkie emocje zapamiętać. Warto później odtworzyć te piękne momenty, oglądając film. Oprócz tradycyjnych fotografii, dobrze mieć w swoim albumie pamiątkowe zdjęcia, które zostały wykonane za pomocą drona. Zdjęcia z lotu ptaka prezentują się bardzo oryginalnie i są z pewnością uzupełnieniem pamiątkowej fotografii. Każda Para Młoda będzie zadowolona z takiego pakietu atrakcji.

Twoje ostatnie chwile wolności ;))
sala weselna

Sprawdź swój termin wesela!

Rezerwujemy już sezon 2022! Pospiesz się!KLIKNIJ TUTAJ

Oferujemy atrakcje weselne

  • Fotobudka
  • Ciężki dym
  • Dron
  • Napis love i serce
  • Fontanna iskier
  • kontakt@ministerstwowesela.pl

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉