Skip links

Sala weselna w Niestumiu

-5% ! 😉

Sala weselna TUR Niestum

sala weselna w niestumiu

UWAGA! Jesteśmy firmą która oferuję atrakcje weselne (fotobudkę, ciężki dym, napis love i drona). Nie jesteśmy salą weselną, jeżeli jesteś zainteresowana atrakcjami zapraszamy do kontaktu tel 698 525 313 lub kontakt@ministerstwowesela.pl U nas nie zarezerwujesz sali weselnej.

Oferta zajazd Tur Niestum

sala weselna w niestumiu

Ogromnym atutem zajazdu jest położenie w pięknej. Do dyspozycji naszych gości są grillowe altany spełniające oczekiwania osób lubiących spędzać swój wolny czas na takiej aktywności. Miłym aspektem organizacji wesela jest fakt, że goście mogą udać się na spacer specjalnie do tego przeznaczonymi alejkami. Uczestnicy każdej imprezy mogą zaznać spokoju, gdyż Sala Weselna w Niestumiu jest z dala od wielkomiejskiego szumu. W otoczeniu przyrody odpoczywa się najlepiej. Oprócz wesela na sali można zorganizować komunie, chrzciny, urodziny oraz inne uroczystości rodzinne. Sala świetnie sprawdzi się również, kiedy w planach jest konferencja, szkolenie, narada lub impreza integracyjna. Jeśli masz ochotę na imprezę biesiadną, to ta piękna sala spełni Twoje oczekiwania. Wszyscy goście mogą liczyć na profesjonalną obsługę i pyszne jedzenie, które doceni nawet największy smakosz.

Nasze atrakcje w sali weselnej Niestum

sala w niestumiu

Mieliśmy przyjemność na sali realizować film oraz zdjęcia z drona. Fotografie wykonane przy użyciu tego sprzętu są naprawdę wyjątkowe. Ukazują wesele z perspektywy, z której zwykła fotografia nie jest w stanie. Zdjęcia wykonywane z lotu ptaka są czymś niezwykłym i stanowią wspaniałe dopełnienie pamiątkowych materiałów. Z naszej oferty na tej sali został wykorzystany także napis Love, który był wspaniałą atrakcją i idealnie wpasował się w wystrój wnętrza. Napis okazał się także świetnym tłem dla pięknych zdjęć Pary Młodej oraz innych par wśród gości. Świetna atrakcja, którą warto mieć na swoim przyjęciu weselnym.

FILM Z DRONA SALA WESELNA W NIESTUMIU.

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉