Skip links

Słoneczny Dworek w Chamsku

Słoneczny Dworek w Chamsku

Słoneczny Dworek położony jest w Chamsku, czyli uroczej wsi w województwie mazowieckim. Piękny budynek zachwyca nie tylko wyglądem, ale również bogatą treścią historyczną. Wspaniałe wnętrze sali bankietowej może pomieścić do 250 gości. Idealne miejsce na zorganizowanie dużego przyjęcia weselnego. Każdy z zaproszonych będzie czuł się komfortowo, dzięki przestronności pomieszczenia.

UWAGA! Jesteśmy firmą która oferuję atrakcje weselne (fotobudkę, ciężki dym, napis love i drona). Nie jesteśmy salą weselną, jeżeli jesteś zainteresowana atrakcjami zapraszamy do kontaktu tel 698 525 313 lub kontakt@ministerstwowesela.pl U nas nie zarezerwujesz sali weselnej.

Słoneczny dworek w Chamsku

Słoneczny Dworek w Chamsku gwarancją niezapomnianego wesela.

Wspaniała sala o niezwykłym wystroju będzie idealnym miejscem na świętowanie z bliskimi tego wyjątkowego wydarzenia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego. Duża przestrzeń do zabawy z pewnością zachwyci każdego i pozwoli zatracić się w tańcu. Cudowna atmosfera pałacu pozostanie w pamięci na długi czas. Na uwagę zasługuje również wykwintna kuchnia, która podbije podniebienia gości i sprawi, że wesele będzie można zaliczyć do udanych. Dworek ma do dyspozycji również pokoje, które zachwycają luksusowym standardem. Ich komfort sprawi, że goście będą mogli wypocząć po całonocnej zabawie. Słoneczny Dworek w Chamsku jest przygotowany na organizację innych przyjęć rodzinnych, takich jak komunia, chrzciny, urodziny lub inne imprezy okolicznościowe czy też spotkania firmowe. Wtedy aranżują salę w taki sposób, aby jak najlepiej zorganizować przestrzeń, gdzie można zrobić dwa niezależne przyjęcia. Wszystko według życzenia gości.

Ministerstwo Wesela na sali Słoneczny Dworek w Chamsku

Na tej przestronnej sali zostały wykorzystane nasze atrakcje, które pozwoliły dodać czegoś ciekawego całej imprezie. Mowa tutaj o ciężkim dymie, którego zadaniem było zamaskowanie ewentualnych błędów w choreografii oraz sprawienie wrażenia tańca w obłokach. Para wynajęła także napis Love z sercem podkreślającym romantyczny charakter imprezy. Strzałem w dziesiątkę okazała się fotobudka. To dzięki niej powstały szalone zdjęcia, z których emanuje radość. Młodzi dostali fotoalbum z tymi fotografiami i życzeniami od gości. Atrakcje jak najbardziej sprawdziły się i pięknie skomponowały z wystrojem.

Twoje ostatnie chwile wolności ;))
sala weselna

Sprawdź swój termin wesela!

Rezerwujemy już sezon 2026! Pospiesz się!KLIKNIJ TUTAJ

Oferujemy atrakcje weselne

  • Fotobudka
  • Ciężki dym
  • Dron
  • Napis love i serce
  • Fontanna iskier
  • kontakt@ministerstwowesela.pl

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉