Skip links

Czym zaskoczyć gości weselnych – TOP 8 atrakcje weselne 2018!

Czym zaskoczyć gości weselnych – TOP 8 atrakcje weselne 2018!

Planujecie swój ślub i wesele w 2018 roku? Jeśli tak, to zapewne chcecie, aby wszystko poszło gładko, a goście byli zadowoleni. Może już macie wybrane atrakcje weselne 2018, a może dopiero zastanawiacie się, co możecie wykorzystać na swoim przyjęciu? Mamy dla Was zestawienie atrakcji, które są bardzo popularne i będą najlepiej sprawdzać się na tak ważnym wydarzeniu, jakim jest ślub i wesele. Nasze propozycje pomogą dodatkowo umilić czas i podkreślą wagę wydarzenia.

  1. Fotobudka – niekwestionowany zwycięzca

Ta atrakcja będzie nie tylko absorbująca dla Waszych gości, ale również Wy skorzystacie na jej wynajęciu, gdyż zdjęcia będą wspaniałą pamiątką. Nieco inne od tradycyjnych fotografii, bo szalone i bardzo kreatywne. Często wsparte przeróżnymi gadżetami, np. perukami, maskami, ciekawymi nakryciami głowy, tabliczkami, na których wypisane są zabawne teksty. Obecność fotobudki idealnie zagra z zabawą weselną, gdzie jest pełno śmiechu i szczęścia. Jeśli zechcesz skorzystać z tej świetnej opcji, to proponujemy Ci naszą fotobudkę do wynajęcia w Warszawie, Ciechanowie, Mławie lub Pułtusku.

  1.  Dron – oryginalne zdjęcia ślubne

Świetne zdjęcia i filmy wykonane z niecodziennej perspektywy, bo z lotu ptaka. Jest, to niesamowita opcja. Idealna dla osób, które cenią sobie niezwykłe pamiątki. Dron zyskuje coraz większą popularność. Nie ma w tym nic dziwnego. Coraz więcej osób chce mieć coś wyjątkowego na swoim ślubie i weselu, jest to bowiem wydarzenie bardzo ważne. Taki dzień powinien mieć odpowiednią oprawę. Może planujesz wynająć dron w Warszawie, Ciechanowie, Mławie lub Pułtusku? Jeśli odpowiesz twierdząco, to skorzystaj z naszych usług. Zapewniamy, że warto.

Dron wesele

  1. Drink bar

Tutaj dużo mówić nie trzeba.  Drink bar, to bardzo atrakcyjna propozycja na wesele. Goście będą na pewno zadowoleni z takiej opcji. Dzięki temu można spełnić oczekiwania każdego.  Drinki bowiem są przygotowywane według świetnych przepisów i każdy trafi na taki, który przypadnie mu do gustu.

  1. Napis Love – atrakcje weselne 2018!

Zaraz za podium znalazł się napis Love, który jest świetną ozdobą. Napis ten idealnie podkreśli klimat wydarzenia, jakim jest wesele, które przepełnione jest Waszą miłością. Do wyboru jest wiele opcji, od zwykłych po te podświetlone. Pojawiają się również napisy Love w kwiatach. Jeśli najbardziej oczarowały Cię napisy podświetlane, to możesz skorzystać z naszej oferty. Dla naszych klientów mamy komplet: napis Love z Sercem. To naprawdę świetny wybór!

Napis love i serce led

  1. Zimne ognie – magiczny nastrój

Naprawdę atrakcyjna opcja na Wasze wesele. Nie kosztuje wiele, a robi efekt wow! Dzięki sztucznym ogniom, które odpalicie już po zmroku, Wasze zdjęcia nabiorą magicznego charakteru. Coraz częściej ta atrakcja pojawia się na weselach i jest pozytywnie odbierana. Warto się nad nią zastanowić.

  1. Animatorka dla dzieci – spokojna zabawa dla rodziców

Ta atrakcja z pewnością ucieszy Waszych gości, którzy pojawią się u Was na przyjęciu weselnym wraz z pociechami. Aby mieli możliwość swobodnej zabawy trzeba kogoś poprosić o opiekę nad nimi. A kto lepiej zajmie się dziećmi na weselu, jeśli nie animatorka? Właśnie z tych względów animatorka na weselach pojawia się coraz częściej i bardzo dobrze! Będzie, to korzyść również dla Was, bo Wasi goście będą zadowoleni i spędzą z Wami czas na zabawie, a na tym Wam przecież zależy.

  1. Ciężki dym – taniec w chmurach

Świetny pomysł, kiedy chcecie, aby Wasz taniec stał się naprawdę wyjątkowy. Dzięki wytwornicy dymu poczujecie się jak krocząc w chmurach, co doda Wam pewności siebie. A na zdjęciach będzie, to pięknie wyglądać. Przy wyborze tej atrakcji warto kierować się przede wszystkim jakością dymu. Powinien on być suchy i nie unosić się wyżej niż kilkanaście centymetrów, by nie zadymić sali. Najlepiej, jeżeli jest również bezwonny. Dym, który znajdziesz w naszej ofercie spełnia te wszystkie wymogi i gwarantuje komfort wszystkim uczestnikom zabawy.

Ciężki dym pierwszy taniec

  1. Słodki stół – miły element dla łasuchów

Stół, który przepełniony jest wszelkiego rodzaju słodyczami,  stawiamy w wybranym miejscu na sali weselnej. Cieszy on nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Wspaniale umożliwia zaspokojenie apetytu łasuchów. Jest też doskonałym elementem, który porządkuje koncepcję wesela pod względem menu. Dzięki niemu nie musimy dodatkowo zastawiać stołów przy, których siedzą goście. Bardzo wygodna opcja.

Po przeczytaniu powyższych propozycji zostaje Wam zastanowienie się, co będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem. Warto sprawić, aby ten dzień stał się niezapomniany i wkroczyć we wspólne życie w niepowtarzalnym stylu.

Poznaj CENNIK naszych SuperPakietów z atrakcjami weselnymi !
Zobacz co publikujemy na FB!
Wyślij do nas wiadomość 😉

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉