Skip links

Skąd pomysł i dla kogo dedykowane są nasze usługi?

Jeśli już jesteś na naszej stronie, uznać należy, że to nie przypadek.

Być może jesteś świeżo po zaręczynach lub na kolejnych szczeblach weselnej układanki. Nie ważne jednak w jakim miejscu się znajdujesz, bowiem strona, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, jest dla wszystkich, którzy chcą lub mają w planach organizację ślubu i wesela. Znajdziesz tutaj szereg atrakcji weselnych, choć nie tylko weselnych, które urozmaicą, wzbogacą, dodadzą kolorytu Twojemu przyjęciu czy imprezie, bez obawy o to, że coś się nie uda. Pod nazwą, kryje się bowiem zespół wykwalifikowanych ludzi, wyposażonych w nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Z nami nie może się nie udać!

Poniżej przedstawiamy Ci kilka argumentów, które przybliżą sfery naszej działalności i pozwolą ujawnić co możemy dla Ciebie zrobić.

Po pierwsze, Ministerstwo umożliwi Ci wynajem fotobudki.

 Nie ulega wątpliwości fakt, że na rynku znajdziesz wiele pozornie podobnych ofert. Nie boimy się jednak stwierdzić, że to tylko pozory. Ministerstwo wesela bowiem, oferuje Ci elegancką fotobudkę w nowoczesnym designie. Idealnie wpisze się ona do nowoczesnych wnętrz, rustykalnych aranżacji czy imprezowych przestrzeni. Nie musimy też chyba nikogo przekonywać, że pamiątka jaką pozostawi po sobie fotobudka w postaci zdjęć, nie pozwoli szybko zapomnieć o chwilach przy niej spędzonych.

Po drugie, Ministerstwo to wynajem napisu LOVE.

Jednak nie jest to zwykły napis. Oprócz liter, które są podświetlane różnymi kolorami, w zależności od gustu naszych Klientów, posiadamy piękne serce, które wzbogaca odbiór atrakcji weselnej. Napis to piękna opcja urozmaicenia weselnego wnętrza, świetnie spisze się także na terenie otwartym, przed restauracją, czy też podczas sesji plenerowych. Zdjęcia i film, które powstaną na tle naszego napisu oddadzą piękną atmosferę, jaka występuje w tym wyjątkowym dla każdej pary młodej dniu.

napis love i serce led

Wynajem drona, to także sztandarowa usługa w Ministerstwie Wesela.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Przede wszystkim nasz operator, przeszedł profesjonalny kurs zakończony otrzymaniem świadectwa kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego. Dodatkowo mamy za sobą bardzo duże doświadczenie, potwierdzone wieloma godzinami lotów w powietrzu oraz licznymi zleceniami od naszych Klientów. Często kamerzyści nagrywający film weselny nie posiadają w swojej ofercie ujęć z lotu ptaka, a wzbogacenie efektu filmu ujęciami z powietrza, nada filmom niepowtarzalny charakter i zaskoczy wszystkich gości. 

dron wesele.

Uzupełnieniem powyższych atrakcji jest wynajem ciężkiego dymu.

W ważnych, doniosłych chwilach takich jak pierwszy taniec, wniesienie tortu czy podziękowania dla rodziców, lekki, delikatny niczym chmura dym, pozwoli dodatkowo uwznioślić te chwile.

Skąd jednak pomysł na Ministerstwo?

Wydaje się, że na rynku brak jest dla Klienta ślubnego kompleksowej oferty atrakcji weselnych. To powodowało konieczność poświęcania przez przyszłych małżonków cennego czasu na przeszukiwanie licznych stron internetowych w zamiarze znalezienia konkretnych informacji. Ministerstwo Wesela wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy są sprawić, by wesele, ślub, czy też każda inna impreza, była wzbogacona o dodatkowe atrakcje. 

Usługi zatem świadczymy kompleksowo. A to z kolei pozwala nam na zaproponowanie Ci bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cen, dzięki super pakietom. Nie zwlekaj! Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą 😉

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉