Skip links

Dzieci na weselu! Jak zagospodarować im czas.

Wiele przyszłych Par Młodych zastanawia się czy na wesele zapraszać dzieci. Jeśli chcecie, aby w tym dniu towarzyszyli Wam najmłodsi, należy przygotować dla nich pewne atrakcje. Dzięki nim rodzice będą mieli czas doskonale się bawić, a ich pociechy nie będą się nudzić w trakcie weselnej zabawy.

Poniżej przygotowaliśmy dla Was listę najpopularniejszych atrakcji dla dzieci, które świetnie się sprawdzą na każdym weselu niezależnie czy jest ono organizowane na Sali weselnej czy w plenerze.

  1. Animator

Jedną z najpopularniejszych atrakcji dla dzieci jest wynajęcie animatorów, którzy w ciekawy oraz kreatywny sposób zadbają o najmłodszych. Organizują oni różne gry, zabawy, malowanie buziek, pikniki, konkursy. Dzięki temu, rodzice mogą tańczyć do białego rana wiedząc, ze ich pociechy są pod profesjonalną opieką.

  1. Fotobudka

Atrakcją, która przynosi wiele radości, zabawy oraz uśmiechu zarówno dzieciom jak i dorosłym jest fotobudka. Dzieci przy pomocy różnych rekwizytów mogą się przebierać, robić głupie miny, a to wszystko zostanie uwiecznione na zdjęciach. Jest to wspaniała pamiątka dla dzieci oraz Państwa Młodych. SPRAWDŹ OFERTĘ.

fotobudka-opinia-Moniki

  1. Kącik plastyczny

Jeśli Wasz budżet nie pozwala na wynajęcie profesjonalnego animatora możecie przygotować własny kącik dla najmłodszych. Wystarczy, że na stole rozłożycie szary papier, przygotujecie kredki, flamastry, plastelinę, farby, a dzieci będą tworzyć przez kilka godzin.

  1. Stół słodyczy

Nie od dziś wiadomo, że dzieci kochają słodycze. Na weselu można przygotować dla nich stół pełen słodkości, owoców, soków. Nie może także zabraknąć fontanny czekoladowej.

Coraz częściej Państwo Młodzi decydują się na wynajęcie sprzętu do robienia waty cukrowej. Bardzo popularne stały się także bańki mydlane, które są puszczane w czasie wyjścia z kościoła czy też w czasie pierwszego tańca. Można także przygotować specjalne akcesoria, które umożliwią dzieciom tworzenie własnych baniek mydlanych. Te dwie atrakcje to super zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Podzielcie się w komentarzu czy Wy zapraszaliście dzieci na swoje wesele. Jeśli tak, to jakie atrakcje dla nich przygotowaliście?

Poznaj CENNIK naszych SuperPakietów z atrakcjami weselnymi !
Zobacz co publikujemy na FB!
Wyślij do nas wiadomość 😉

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉