Skip links

Fotobudka wynajem – gwarancją niezapomnianego wesela!

Fotobudka wynajem – gwarancją niezapomnianego wesela!

Ślub i wesele to najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary, jednakże powszechnie panuje opinia, iż wesele robi się przede wszystkim dla Gości. Co za tym idzie, Młodzi dwoją się i troją by zaskoczyć zaproszonych krewnych i przyjaciół dodatkowymi atrakcjami. Tradycyjne zabawy i zwyczaje weselne, czyli oczepiny czy pociąg znają wszyscy, zatem co zrobić by dane przyjęcie było wyjątkowe i na zawsze pozostało w pamięci?

Jakie atrakcje mogą pojawić się na weselu?

Tyle ile uroczystości weselnych, tyle różnych pomysłów, stąd też z roku na rok wachlarz możliwości się powiększa. Na przyjęciu weselnym może mieć miejsce: pokaz tańca towarzyskiego, pirotechniczny (teatr światła i ognia), młodzi na znak wspólnej miłości zazwyczaj puszczają gołębie, balony, zapalają chińskie ognie miłości. Nowością, która przywędrowała do nas zza Oceanu jest fotobudka. W Stanach Zjednoczonych fotobudki są „must-have” każdej uroczystości, niezależnie od tego czy jest to wesele, 18-tka, Sylwester czy zabawa karnawałowa.  

Jak działa fotobudka wynajem?

Na weselach zazwyczaj ustawia się przenośne, mobilne fotostudia, gdzie goście weselni mogą sobie zrobić wyjątkowe zdjęcia. Ale nie są to tradycyjne, pozowane zdjęcia tylko śmieszne, wesołe, najczęściej z różnymi gadżetami czy rekwizytami. Fotobudka wynajem jest hitem na weselnym przyjęciu, stanowi miły przerywnik pomiędzy tańcami i konsumowaniem pyszności.

Obsługa fotobudki nie jest skomplikowana, wystarczy usiąść lub stanąć przed obiektywem aparatu, wcisnąć przycisk „start” na ekranie dotykowym i gotowe! Automatycznie aparat wykona serię kilku zdjęć. Istotne jest, iż zdjęcia są od razu drukowane. Najpopularniejsze formaty wydruku to 5×15 cm i 10×15 cm.

Fotobudka wynajem to pamiątkowe zdjęcia od ręki.

fotobudka-paseczki-ministerstwo

Ten wspaniały dzień niestety kiedyś się skończy, ale przecież pozostaną piękne wspomnienia i rewelacyjne zdjęcia zrobione w fotobudce. Co ważne, na efekty trzeba długo czekać, bo już parę sekund po naciśnięciu guzika wyzwalającego migawkę aparatu otrzymamy ich papierową wersję. Będzie to wspaniały prezent zarówno dla zaproszonych gości, jak i pamiątka dla Młodej Pary. Nawet po kilku czy kilkunastu latach od tej uroczystości podczas przeglądania albumu ślubnego ze zdjęciami zrobionymi dzięki fotobudce pojawią się radosne uśmiechy i od razu zostaną przywołane najzabawniejsze momenty, jakie towarzyszyły wszystkim podczas robienia zdjęć.

Jak wyglądają zdjęcia zrobione w fotobudce?

Przede wszystkim są to zdjęcia „na luzie”, oryginalne i niepowtarzalne. Goście wchodząc do fotobudki mogą przybrać dowolne pozy, stroić nawet najgłupsze miny, bo przecież najważniejsza jest dobra zabawa. Gwarantujemy, iż takie wspólne fotki rozruszają nawet najsztywniejsze towarzystwo.

Zabawne gadżety i rekwizyty to podstawa.

Podczas robienia sobie śmiesznych zdjęć nieodzownym elementem zabawy są rozmaite akcesoria. Pani Młoda z wąsami? A może Pan Młody z fajeczką i w różowych okularach? Wybór rekwizytów jest naprawdę ogromny: kolorowe peruki, diabelskie rogi, lizaki, kapelusze, okulary, cygara, wąsy, brwi i szale. W rękach możemy trzymać zabawne karteczki z napisami typu: „Super Impreza”, „MRS i MR” czy „Obiekt chroniony”. Jeśli nasz ślub ma jakiś motyw przewodni – np. marynarski to możemy poprosić o dostosowanie rekwizytów do niego, np. pirackie czapki, zasłony na jedno oko, itp. Ponadto zdjęcia są zazwyczaj robione na dostosowanych do okoliczności tłach. To od pomysłowości gości i ich odwagi zależy końcowy efekt, bo przecież im więcej nieszablonowej stylizacji, tym ciekawsze i bardziej zabawne zdjęcie.

Zalety Fotobudka wynajem.

Fotobudka to doskonała atrakcja zarówno dla starszych osób, jak i młodszych. Jeśli zależy nam na ogromnej dawce humory i ciekawych fotkach z przymrużeniem oka to uroczystość weselna nie może się odbyć bez przenośnego fotostudia. Główną korzyścią płynącą z wynajmu fotobudki, oprócz świetnej zabawy, jest możliwość natychmiastowego otrzymania pamiątkowych fotografii, bez wielotygodniowego czekania.

W jakiej porze najlepiej sprawdzi się fotobudka wynajem?

Oczywiście wszystko zależy od organizacji wesela, ale najlepiej zamówić ją na godziny wieczorne, kiedy goście już zdążyli zjeść danie główne, poznali się, troszkę potańczyli i nieco wypili. Zazwyczaj fotobudki są chętnie oblegane, więc czas wynajmu należy dostosować do liczby gości, tak aby każdy miał możliwość zrobienia sobie oryginalnego zdjęcia.

Fotobudka na wesele – sprawdź ofertę!

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉