Skip links

Napis ledowy na wesele LOVE – czy było warto ?

Napis ledowy na wesele LOVE – czy było warto ?

Przygotowania do ślubu i wesela to dla każdej pary to proces długotrwały i wieloetapowy. Wiele wyborów uzależnianych jest od opinii czy polecenia rodziny, przyjaciół i znajomych. Po wyborze strategicznych elementów jak data i miejsce  ślubu i wesela, przychodzi czas by zastanowić się nad elementami dodatkowymi jak aranżacja wnętrz i atrakcje dla gości.

Dzisiejszym postem, chcemy Ci przybliżyć opinię jednych z naszych dotychczasowych Klientów, którzy zdecydowali się na podświetlane, ledowe, litery LOVE. Jeśli zastanawiasz się czy takie litery to trafiona inwestycja, oraz jak wygląda cała procedura wypożyczenia liter, zachęcamy do zapoznania się z poniższą historią Pani Eweliny.

Napis ledowy na wesele LOVE na sali weselnej TUR Niestum

Pani Ewelina wraz ze swoim narzeczonym mieli zaplanowane przyjęcie weselne we wrześniu 2017 r. Choć od początku nie była przekonana czy litery LOVE są niezbędnym elementem podczas przyjęcia weselnego, to z uwagi na konieczność uatrakcyjnienia wnętrza sali weselnej, która to nie była przystrajana przez właścicieli, podjęła decyzję o wynajęciu liter.

Litery zostały przez nas dostarczone na salę weselną w piątek po południu. Zazwyczaj dowozimy je dzień przed uroczystością ślubną z uwagi na to, że sobota jest dniem bardzo napiętym, jeśli chodzi o ślubny terminarz organizacyjny.

W momencie dostarczenia liter, należy podjąć decyzję w którym miejscu zostaną one ustawione. W przypadku Pani Eweliny, jednym z pomysłów było ustawienie ich przed stołem Państwa Młodych. Jednak pomysł ten nie mógł zostać zrealizowany. Litery okazały się być zbyt wysokie do tamtejszych stołów. Druga myśl, to usytuowania liter przed miejscem dla zespołu, który był super opcją, jednak Para wybrała trzecią możliwość i ustawienie liter LOVE wzdłuż sali tanecznej. Litery stworzyły nastrojową atmosferę i przykuwały wzrok i uwagę gości weselnych, nawet tych najmniejszych. 

Dlaczego warto napis ledowy na wesele LOVE ?

Zaletą liter LOVE w tym ustawieniu było to, że w atrakcyjny sposób komponowały się jako tło do fotografii. Goście, jak i sama Para Młoda chętnie pozowali na tle świecących liter, tworząc wyjątkową pamiątkę na lata.

„Przygotowując się do wesela, moim podstawowym celem był prowadzenie budżetu ślubnego. Dokładnie badałam wszystkie koszty, by nie lokować pieniędzy w niepotrzebne atrakcje. Mimo skrupulatnego budżetu, podjęłam decyzję o dodatkowych koszach wynajęcia liter LOVE wraz z sercem oraz fotobudki.  Koszt napisu był stosunkowo niewielki, w odniesieniu do korzyści i wrażeń estetycznych, jakie dzięki sobie niosły litery. Szczególnie byłam zadowolona z serca, które było bardzo duże i pięknie uzupełniło świecące litery LOVE oraz z fotobudki, która okazała się strzałem w dziesiątkę dla wszystkich gości.”.

Dlatego mamy nadzieję, że Ty także, nie masz już wątpliwości, że litery LOVE to idealna propozycja atrakcji na Twoje przyjęcie weselne.

Poznaj CENNIK liter LOVE i SERCE. Kliknij tutaj.
Zobacz co publikujemy na FB!
Wyślij do nas wiadomość 😉

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉