Skip links

Dron Ciechanów

Rezerwuje

Dron w Ciechanowie  – zapis Twojego wesela w postaci cudownej pamiątki.

Myśląc o swoim ślubie i weselu z pewnością pragniesz, aby to wyjątkowe wydarzenie w jakiś sposób upamiętnić. Wspaniałym pomysłem może okazać się skorzystanie z naszego drona w lokalizacji Ciechanowa. Będzie to wspaniała pamiątka wykonana przy pomocy najnowszych technologii.

Czy użycie drona jest bezpieczne, a jakość nagrań i zdjęć będzie naprawdę dobra?

Korzystając z usług drona w Ciechanowie nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo, gdyż zapewniamy obsługę licencjonowanego operatora tego urządzenia, który zna się doskonale na swojej pracy. Gwarantujemy również wspaniałą jakość fotografii oraz nagrań. Współpracując z nami nie doznasz rozczarowania, a zyskasz satysfakcję z faktu otrzymania świetnych materiałów. Za każdym razem, gdy sięgniesz po film czy też zdjęcia wspomnisz, jakie uczucia towarzyszyły Ci tego dnia. Pięknie wykonany film i fotografie jeszcze wiele razy wywołają łzy wzruszenia. Dla takich chwil warto wykorzystać dostępne możliwości.

Nasza propozycja użycia drona na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę! Ten jedyny dzień, to cudowne i wzruszające wydarzenie nie może być tak po prostu zapomniane. Mamy nadzieję, że jesteś tego samego zdania i pozwolisz nam działać i stworzyć możliwość powrotu do magii tego dnia poprzez materiały, których nie zrealizuje się za pomocą zwykłego aparatu czy kamery.

Wykonując usługę za pomocą drona w Ciechanowie możemy uwiecznić następujące miejsca:

Kościół

tutaj mamy możliwość nakręcenia Waszego przyjazdu, wejścia do kościoła oraz wyjścia z niego, jak również momentu składania życzeń.

Sala weselna

uwiecznić tutaj warto z pewnością świetną zabawę Waszą oraz gości, pierwszy taniec i przeróżne zabawy weselne.

Plener

największe pole do popisu macie Wy jako Para Młoda. A naszym zadaniem jest pięknie uwiecznić Wasze fantazje i pomysły, co do pozowania i nagrania filmu.

Dom Pani Młodej

tam z pewnością towarzyszyć będą przeróżne emocje, od radości po lekki stres, co zawsze warto uwiecznić i obejrzeć na spokojnie.

Galeria zdjęć

Poznaj CENNIK usług z drona!

Chciałabyś zarezerwować drona, skontaktuj się z nami już dziś!

Obsługujemy miasta i okolice:

Dron Warszawa
Dron Ciechanów
Dron Pułtusk
Dron Mława

Kontakt

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉