Skip links

Dron w Ministerstwie Wesela

Rezerwuje

Dron w Pułtusku! Idealne rozwiązanie na Twoje wesele!

Planujesz swój ślub i wesele i zastanawiasz się, co wybrać, aby w oryginalny sposób uwiecznić to wyjątkowe wydarzenie? Mamy do zaoferowania usługi drona w Pułtusku i okolicach. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej pamiątce, to jest idealna propozycja. Dron jest w stanie uchwycić, to czego inne kamery i aparaty, których używa się tradycyjnie nie dadzą rady zarejestrować.

Zdjęcie z lotu ptaka? Marzenie… Z nami to możliwe!

Każda Para Młoda zastanawia się, jaką to atrakcję przygotować na wesele. Poza tym, że największą atrakcją będziecie Wy, to przygotowanie wspaniałej i oryginalnej pamiątki dodatkowo zachwyci gości. Dzięki niezwykłym ujęciom będziecie mogli mieć wszystko tak, jak działo się, to w trakcie uroczystości i wesela. Z pewnością niejednokrotnie z przyjemnością, radością i wzruszeniem powrócicie do niezwykłych materiałów z Waszego dnia. Jeśli organizujecie wesele, to warto wybrać drona w Pułtusku i cieszyć się wyjątkowością jego możliwości.

Czy używanie drona jest bezpieczne i jak wygląda jakość materiałów?

Usługi drona w Pułtusku, które oferujemy są w pełni bezpieczne. Dba o to nasz licencjonowany operator drona, który jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dba ze szczególną uwagą o bezpieczeństwo w trakcie kręcenia filmu oraz zdjęć. Doskonałą jakość materiałów również jesteśmy w stanie zagwarantować. Jest to bowiem Wasz wyjątkowy dzień, więc zależy nam na Waszym zadowoleniu i pełnej satysfakcji po skorzystaniu z naszych usług.

W jakich miejscach używamy drona? Oferowane przez nas usługi drona w Pułtusku można zrealizować w:

Kościół

dron może zarejestrować moment przyjazdu do kościoła, wejścia i wyjścia z niego oraz momentu, kiedy rodzina i przyjaciele będą składać życzenia.

Sala weselna

uchwycimy tutaj piękny moment pierwszego tańca, zabawę gości i ogólną radość podczas świętowania Waszego dnia.

Plener

pełne miłości objęcia, taniec, spojrzenia pełne ciepła i wszystko, to co jesteście w stanie sobie wymarzyć uwiecznimy z lotu ptaka.

Dom Pani Młodej

tam z pewnością nie zabraknie momentów do uchwycenia. Pojawią się łzy radości i wzruszenia przy błogosławieństwie, może nutka niepokoju i stresu przed tym wielkim wydarzeniem, jakim jest przysięga.

Galeria zdjęć

Poznaj CENNIK usług z drona!

Chciałabyś zarezerwować drona, skontaktuj się z nami już dziś!

Obsługujemy miasta i okolice:

Dron Warszawa
Dron Ciechanów
Dron Pułtusk
Dron Mława

Kontakt

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉