Skip links

Fotobudka na wesele? 5 powodów dla których warto ją mieć!

Co jest ważne gdy planujesz wesele? Z pewnością chcesz by ten dzień był niezapomniany zarówno dla Ciebie jak i dla Twoich gości, dlatego z taką dokładnością dbasz o każdy szczegół w zakresie wyboru sali weselnej, menu czy muzyki. Jednak te główne filary weselnej imprezy to nie wszystko. By się wyróżnić musisz poszukać dodatkowych atrakcji takich jak fotobudka na wesele.

Dlaczego warto ją mieć?

Nie zastanawiaj się, mamy dla Ciebie gotowe argumenty:

  1. Świetna zabawa dla gości weselnych !

Przyjęcie weselne rządzi się swoimi prawami. W gronie rodziny i przyjaciół panuje świetna atmosfera, przepełniona spontanicznością, uśmiechem. Wszak dzień ten radosny jest i wspaniały. Czemu więc nie pomóc gościom uzewnętrznić pokładaną w nich energię? 😉 Fotobudka na wesele dodatkowo zintegruje Twoich gości, którzy z chęcią ustawiać się będą do tej magicznej maszyny.

  1. Pamiątka z przyjęcia weselnego !

Ta weselna atrakcja doda fotografiom luzu i spontaniczności, których nie znajdziemy na poważnych zdjęciach ślubnych od wynajętego fotografa. Przy fotobudce każdy może czuć się swobodnie i na luzie, bez obawy o to jedno idealne ujęcie. Gwarantujemy, że im zdjęcie śmieszniejsze, na luzie, tym lepsza zabawa gości.

  1. Możliwość personalizacji !

Fotobudka na wesele to nie tylko zdjęcia. To także szał przeróżnych gadżetowych atrakcji. Kapelusze, szale, maski, śmieszne napisy, pozwolą gościom wcielać się w role aktorów, bohaterów bajek, gwiazd filmowych czy polityków. Jeśli masz wesele tematyczne, możemy przygotować dla Ciebie gadżety pod dana tematykę.

  1. Nielimitowana ilość zdjęć !

Wynajmując fotobudkę, masz prawo do tylu zdjęć, ile jesteś w stanie zrobić w okresie najmu. W zależności od pakietu, może być to 2, 3 lub 4 godziny. W tym czasie, co kilkanaście sekund z maszyny mogą wyskakiwać gotowe zdjęcia dla Ciebie i Twoich gości.

  1. Pomoże stworzyć niezapomnianą Księgę Gości !

Obok fotobudki, polecamy ustawienie stolika, krzesełka wraz z długopisem, klejem i pustą księgą pamiątkową. Każdy z gości będzie mógł wkleić do księgi zrobione natychmiastowo zdjęcie i opatrzeć go własnoręcznym podpisem z dedykacją. Do takiej pamiątki z pewnością będziesz wracał nie jeden raz.

Zatem należy stwierdzić  jednoznacznie i jednogłośnie, że fotobudka na wesele to idealna atrakcja nie tylko dla Ciebie, ale przede wszystkim dla Twoich gości weselnych. Dlatego nie zastanawiaj się zbyt długo, fotobudka czeka właśnie na Ciebie !

 Nie daj się wyprzedzić innym i zarezerwuj termin już dziś.

Przeczytaj także:

Cennik Fotobudki !
Zobacz co publikujemy na FB!
Wyślij do nas wiadomość 😉

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉