Skip links

Trendy ślubne w 2018 roku – musisz je poznać!

Trendy ślubne w 2018 roku – musisz je poznać!

Wasz ślub odbędzie się właśnie w tym roku? Z pewnością chcecie, aby to wydarzenie było wyjątkowe i wpisało się również w panujące trendy. Moda ślubna, tak samo jak moda ogólnie, zmienia się, co sezon. Część rzeczy zostaje z poprzednich lat, część jest zupełnie nowa. Warto się z nimi zapoznać i w pełnym komforcie przygotować wszystko na ten piękny dzień.

Suknia ślubna. Jaką wybrać?

Suknie typu naked powoli będą odchodzić w zapomnienie, choć z pewnością jeszcze znajdą się amatorki tego fasonu. Coraz modniej będzie jednak ramiona zakryć pelerynką, która

w tym sezonie będzie bardzo modna. Jest, to jednocześnie doskonałe rozwiązanie do kościoła, gdyż tam zwykle należy zakrywać tę część ciała. Pelerynka będzie jednocześnie modnym i komfortowym rozwiązaniem. Coraz częściej pojawiają się również suknie kolorowe, od bladego różu przez błękit po suknie z czarnymi elementami, choć te ostatnie zarezerwowane są dla odważnych Panien Młodych. Nadal na wysokiej pozycji plasuje się fason romantyczny z dużą ilością koronki, boho oraz prostota w klasycznym wydaniu.

Na czasie będą również modele kaskadowe i obficie zdobione, np. perłami. Co jest istotne w wyborze sukni ślubnej? Najważniejsze, to aby przyszła Panna Młoda czuła się dobrze w kreacji i aby fason sukni był dopasowany do klimatu ceremonii oraz wesela.

fot. Bridelle

Wystrój kościoła, sali weselnej i bukiet ślubny

Tendencje, co do wystroju sali weselnej oraz kościoła zmierzają w stronę żywych kwiatów. Szczególnym akcentem będą mocne kolory, takie jak pomarańczowy i czerwony. Nadal będzie można również spotkać dekoracje w jasnych, delikatnych kolorach. Hitem będzie dodatek eukaliptusu oraz brunii do naszych dekoracji. Jeśli chodzi o bukiety, to nadal najmodniejsze będą te najbardziej rozbudowane o nieregularnym kształcie. Nie zabraknie również różnego rodzaju latarenek i świec. Tak przedstawiają się trendy ślubne względem dekoracji.

Atrakcje ślubne w sezonie 2018

W trendy ślubne idealnie wpisuje się oprawa muzyczna ceremonii. Podczas tej wyjątkowej uroczystości naprawdę warto mieć obok ulubione melodie. Na popularności zyskują dziewczyny grające na instrumentach i śpiewające. Instrumentem najbardziej na czasie są skrzypce. Dziewczyna śpiewająca Ave Maria swoim anielskim głosem? To zachwyci, wzruszy każdego i nada magicznej atmosfery. Tak cudownie urozmaiconą ceremonię zaślubin zapamiętacie na długo. Jest, to jeden z tych elementów ślubnych, w które warto zainwestować.

Jak z trendami na wesele? Co warto na nim mieć?

Jeśli chodzi o samo przyjęcie weselne, to w trendy wpisują się przyjęcia w plenerze w sielankowym klimacie z dużą ilością roślinności. Jednak decydując się na tradycyjne wesele w sali, to warto zainwestować w napis LOVE, który nada uroku każdemu przyjęciu, niezależnie w jakim stylu jest urządzane. Niezmiennie popularna i mocno w trendach będzie nadal fotobudka, która należy do ciekawych rozwiązań i zostawia po sobie wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć. O tych elementach warto pamiętać.

Trendy ślubne, to pewnego rodzaju wytyczne, aby pomóc Wam zdecydować się, co warto dodać do tego wyjątkowego dnia. Trzeba zawsze mieć na uwadze, to na czym Wam zależy i czy będziecie czuli się szczęśliwi i swobodnie tego dnia. We wszystkich trendach warto znaleźć coś dla Was.

Przeczytaj także:

Poznaj CENNIK naszych SuperPakietów z atrakcjami weselnymi !
Zobacz co publikujemy na FB!
Wyślij do nas wiadomość 😉

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉