Skip links

Jak zatroszczyć się o naszych gości weselnych!? 6 ważnych spraw, o których powinnaś pamiętać!

Jak zatroszczyć się o naszych gości weselnych!? 6 ważnych spraw o których powinnaś pamiętać!

Wasz wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami? Już wkrótce przysięgniecie sobie miłość do grobowej deski. Z pewnością macie w planach przyjęcie weselne, aby to uczcić.

Wśród wielu zajęć, które towarzyszą przygotowaniom, warto pamiętać o szczególnie ważnej sprawie. O waszych gościach, którzy będą z Wami w ten cudowny i niepowtarzalny dzień. Należy zadbać o ich samopoczucie i radość płynącą z czasu, jaki spędzą na weselu.

Jak zatroszczyć się o naszych gości weselnych!? Poznaj 6 punktów, o których powinnaś pamiętać.

  1. Dokładne i rzeczowe zaproszenia

Wybierając zaproszenia zwróć uwagę, czy są one czytelne i zawierają wszystkie niezbędne informacje, mianowicie dokładną lokalizację uroczystości. Jeśli wśród przyjaciół i rodziny masz osoby, które nie do końca wiedzą, gdzie będzie odbywać się przyjęcie, to postaraj się wytłumaczyć, gdzie mają się pojawić. Unikną tym samym stresu i przybędą na czas.

  1. Zapewniony nocleg

Niejednokrotnie zdarza się, że wśród gości są osoby, które muszą przejechać wiele kilometrów, żeby znaleźć się z Wami w tym pięknym dniu. Miłym elementem z Waszej strony będzie zapewnienie im noclegu. Bliscy z pewnością, to docenią. Będą mogli bez obaw oddać się zabawie weselnej, nie myśląc nad wczesnym powrotem do domu.

  1. Atrakcje dla gości – fotobudka, ciężki dym, napis love

Idealnie, jeśli oprócz pysznego jedzenia, świetnej muzyki zapewnicie swoim gościom ciekawe i wartościowe atrakcje. Przykładem może być wynajęcie fotobudki. W ostatnich latach ta forma atrakcji zyskała na popularności i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Znaczna część gości wykazuje chęć do uczestniczenia w tej zabawie. Ponadto, dzięki tej atrakcji zdobędziesz wspaniałe pamiątki w postaci pięknych zdjęć. Urozmaiceniem wesela może okazać się również ciężki dym, który jest wytwarzany podczas pierwszego tańca i tworzy niezapomniany klimat. Dla podkreślenia wyjątkowości wydarzenia warto zainwestować w napis Love, który idealnie sprawdzi się, jako tło do zdjęć.

Jak zatroszczyć się o naszych gości weselnych!? 6 ważnych spraw, o których powinnaś pamiętać!

  1. Atrakcje dla dzieci

Jeśli na przyjęcie weselne zaproszeni zostają dorośli wraz z pociechami, to warto o nich również pomyśleć. Świetnym i coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest wynajęcie animatorki. Jest to osoba, która doskonale zajmie się dziećmi, gdy ich rodzice cieszyć się będą przyjęciem. Spokojnie porozmawiają, potańczą. Animatorka jest przygotowana na dzieci w różnym wieku i jest w stanie zapewnić im miłą oraz bezpieczną rozrywkę.

  1. Oprawa muzyczna

Zazwyczaj układając listę muzyczną kierujemy się własnym gustem. Jest to dobre, ale w przypadku wesela warto pójść krok dalej. Zastanówmy się, przy jakiej muzyce nasi goście będą bawić się najlepiej. Weźmy pod uwagę ich upodobania i zróżnicujmy naszą playlistę.

  1. Usadzanie gości przy stole

Zapraszając kogoś na swój ślub i wesele zwykle darzymy go sympatią. Jest, to oczywiste. Może się jednak zdarzyć, że pośród gości są osoby skłócone ze sobą. Bardzo niekomfortowe dla nich będzie zajęcie miejsca obok siebie. Warto wziąć, to pod uwagę i usadzić gości tak, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Wszystkie wymienione powyżej rzeczy, to sprawy, o które warto zadbać, aby ten dzień był również wyjątkowy dla Waszych gości!

Przeczytaj także:

Poznaj CENNIK naszych SuperPakietów z atrakcjami weselnymi !
Zobacz co publikujemy na FB!
Wyślij do nas wiadomość 😉

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉