Skip links

Napis LOVE i SERCE Mława w Ministerstwie Wesela

Rezerwuje

Napis Love z Sercem w Mławie – najlepszy pomysł na Wasze wesele!

Jeśli macie w planach zorganizowanie ślubu oraz przyjęcia weselnego, to możemy zaproponować Wam wspaniały element ozdobny, czyli napis Love z Sercem, który możesz wynająć w Mławie i w jej okolicach. Pomoże to Wam zaoszczędzić czas na szukanie koncepcji na dekorację sali. Nasza ozdoba jest tak efektowna i pięknie wykonana, że nie wymaga już dużej ingerencji, ponieważ skupia na sobie większość uwagi. To gwarantuje, że wszystko będzie pięknie wyglądać, a Wy skupicie się na innych sprawach, które trzeba dopiąć przed tym wyjątkowym dniem.

Czy napis Love z Sercem zrobi wrażenie na gościach weselnych?

Jesteśmy przekonani, że nie pożałujecie wyboru naszego zestawu. Możemy zagwarantować, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Wysokość napisu Love z Sercem, to 110 cm, zaś szerokość samego napisu wynosi 220 cm, a serca 45 cm. Łącząc napis Love z Sercem tworzymy komplet mający aż 300 cm szerokości! Taki rozmiar elementu dekoracyjnego sprawia, ze jest on bardzo efektowny i idealnie wpisuje się w klimat weselny, niezależnie w jakim stylu je urządzasz. Wpasuje się w niemal każdy. Dodatkowo należy wspomnieć, że napis jest podświetlany i to aż w 8 kolorach! Do przełączania poszczególnych posłuży nam pilot. Obsługa jest banalnie prosta. Napis Love z Sercem w Mławie, to idealna propozycja na Wasze wesele.

Na jaką jeszcze okazję mogę wynająć napis Love z Sercem w Mławie?

Nasz napis Love razem z Sercem można wynająć również na inne okazje. Przykładowo możesz wykorzystać ten zestaw na sesję narzeczeńską lub ślubną. Wspaniale podkreśli wyjątkowość zdjęć oraz wydobędzie romantyczny charakter. Podświetlany napis Love z Sercem w Mławie i okolicach można wkomponować również w piękne zaręczyny. Wszystkie kobiety na pewno docenią takie starania ze strony mężczyzny. Warto w to zainwestować!

Galeria zdjęć

Poznaj CENNIK napis Love i Serce!

Najpopularniejsze posty na Blogu.

Pierwszy taniec – 5 punktów, na które powinnaś zwrócić uwagę.
Tags

Pierwszy taniec – 5 punktów, na które powinnaś zwrócić uwagę.

Pierwszy taniec – 5 punktów, na które powinnaś zwrócić uwagę Pierwszy taniec stanowi nieodłączny element imprezy weselnej. Niewiele par rezygnuje z tego wyjątkowego momentu. Poza tym, że jest wspaniałym rozpoczęciem zabawy tanecznej, ma swój magiczny klimat, który pięknie jest przeżywać razem. Mając na myśli pierwszy taniec pragniemy, aby był idealny. Partner świetnie poprowadził, a partnerka [...]
Kontakt

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉