Skip links

Pierwszy taniec – 5 punktów, na które powinnaś zwrócić uwagę.

Pierwszy taniec – 5 punktów, na które powinnaś zwrócić uwagę

Pierwszy taniec stanowi nieodłączny element imprezy weselnej. Niewiele par rezygnuje z tego wyjątkowego momentu. Poza tym, że jest wspaniałym rozpoczęciem zabawy tanecznej, ma swój magiczny klimat, który pięknie jest przeżywać razem.

Mając na myśli pierwszy taniec pragniemy, aby był idealny. Partner świetnie poprowadził, a partnerka w cudowny sposób za nim podążała. Obawy skupiają się najczęściej wokół ryzyka pomylenia kroków, stresu czy też wielkich emocji, które mogą wziąć górę nad przemyślaną choreografią. Przede wszystkim liczy się wasze przeżywanie tego dnia. Nie zmienia to faktu, że chcecie jak najlepiej wypaść przed swoimi bliskimi.

Muzyka na pierwszy taniec

Dobierając utwór, do którego pragniesz zatańczyć ze swoim ukochanym, powinnaś zwrócić uwagę czy będzie pasował do Waszej choreografii. Muzyka powinna podobać się zarówno Tobie, jak i partnerowi, aby pierwszy taniec, to była przyjemność.

Dekoracje na pierwszy taniec

Dbając o klimat i wspólne przeżywanie miłości, która Was zaprowadziła na parkiet, warto pomyśleć nad odpowiednią oprawą. Tutaj również przychodzimy z pomocą. Wasz pierwszy taniec w Ciechanowie urozmaici napis Love z sercem. Warto zwrócić uwagę, że zwykle proponuje się Parze Młodej sam napis. U nas można dodatkowo wypożyczyć piękne, czerwone serce, które będzie doskonałym tłem dla Waszego wyjątkowego tańca.

Napis love i serce led

Ciężki dym

Jeżeli planujesz urządzić wesele w Ciechanowie lub bliskich okolicach, to świetnie trafiłaś! Mamy w swojej ofercie wytwornicę ciężkiego dymu, która charakteryzuje się doskonałą jakością. Jest to bardzo ważne, gdyż nie każda wytwornica jest w stanie dać oczekiwany efekt. Nasza sprawdzi się idealnie. Taki dym posiada kilka funkcji. Główne z nich, to piękna sceneria w postaci cudownych obłoków i ukrycie ewentualnych pomyłek w krokach. Dzięki temu taniec będzie bardziej komfortowy, a stres mniejszy.

Konfetti

Bardzo popularnym i efektownym pomysłem jest konfetti w wielu różnych opcjach. Jedne z najbardziej popularnych, to te w kształcie płatków róż w kolorze dopasowanym do przewodniego, jeśli na taki się zdecydujesz. Dobrze radzi sobie również tradycyjna, błyszcząca wersja, która wystrzeliwana jest ze specjalnej tuby. Takie dodatki jeszcze bardziej uświetnią Wasz dzień.

Nauka tańca

W celu zminimalizowania stresu i zaplanowania tych kilku minut pierwszej piosenki warto zapisać się do szkoły tańca. Można wybrać zajęcia grupowe lub indywidualne. Jeżeli pragniesz wraz z partnerem dać popis taneczny, to udział w takich zajęciach, to najlepszy wybór. Instruktor dokładnie sprawdzi Wasze umiejętności i dopasuje idealną choreografię. Nie czujesz się na siłach, aby wykonać skomplikowane figury? Nic nie szkodzi, tutaj z pomocą również przyjdzie nauczyciel tańca. Jego zaangażowanie pomoże Wam przetrwać pierwszy taniec, kiedy goście będą skupieni tylko na Was. Przebrniecie przez to bez większych problemów i zachęcicie wszystkich do wspólnej zabawy.

Bez względu na wszystko należy pamiętać o drugiej osobie, z którą Wam przyszło dzielić parkiet i świętować zawarcie związku małżeńskiego. Panna Młoda powinna uszanować, jeżeli jej ukochany nie czuje się dobrze w wymyślnych choreografiach, a Pan Młody musi zrozumieć partnerkę, jeśli nie po drodze jej z zabawnymi scenkami. Dla Was obojga, to wyjątkowe momenty, które zapiszą się w Waszych sercach na długo. Ważne, aby to były piękne wspomnienia. Tego dnia, to Wasza miłość, którą poniesiecie przez życie jest najważniejsza. Dajcie sobie szansę na cudowne przeżycia w otoczeniu pięknego obłoku, z którego wyłoni się napis Love z sercem. To piękne chwile na całe życie.

Przeczytaj także:

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉