Skip links

Atrakcje na wesele – Superpakiet. Opinia po weselu.

Atrakcje na wesele – Superpakiet. Opinia po weselu.

Mamy październik, sezon ślubny powoli zmierza ku końcowi. Wielu z Was w wiadomościach na fanpegu i mailach pyta, czy warto wynająć poszczególne atrakcje oraz które najbardziej zachwycają gości. Dlatego postanowiliśmy umieścić na blogu opinie Moniki, u której mieliśmy przyjemność bycia na weselu we wrześniu. Zapraszamy do przeczytania jej wniosków po współpracy z nami.

^^

Planując ślub oraz wesele chciałam, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Do wszystkiego podchodziłam skrupulatnie i długo zastanawiałam się, jakie atrakcje zapewnić na przyjęciu weselnym. Przeglądałam różne oferty, porównywałam ceny oraz jakość.

Wybrałam Ministerstwo Wesela SuperPakiet – atrakcje na wesele Ciechanów.

Wybrałam Ministerstwo Wesela, ponieważ przedstawiono mi naprawdę korzystny pakiet. Skusiło mnie, że napis Love, fotobudka oraz ciężki dym będę mogła wynająć w jednym miejscu. Okazało się to bardzo ważne, gdyż takie rozwiązanie oszczędziło mi wiele czasu. Wszystko mogłam dogadać i ustalić z jedną osobą. Świetna sprawa.

Ceny fotobudek były do siebie zbliżone, jednak zwróciłam uwagę na ciekawy design. Teoretycznie na zamawianie takich atrakcji zawsze jest czas. Dokonując wyboru pół roku przed weselem trafiłam na ostatni termin w sierpniu, a więc atrakcje na wesele były oblegane. Oznacza, to jedno. Jakościowo są świetne! Byłam usatysfakcjonowana.

Już dzień przed weselem przywieziono mi na salę napis Love z sercem. Byłam spokojna wiedząc, że czekają już na miejscu. Goście byli zachwyceni. Zdjęcia na jego tle wyszły cudownie.

atrakcje na wesele

Pierwszy taniec. 

Początkowo obawiałam się, że ciężki dym może nie sprawdzić się na dużej sali i przy długiej piosence, do której tańczyliśmy. W tak ważnym dniu często towarzyszy stres, a w trakcie pierwszego tańca łatwo o pomyłkę. Ciężki dym miał za zadanie zatuszować ewentualne wpadki, a dla mnie był dodatkową atrakcją. Czułam się wyjątkowo w tych obłokach. Okazało się, że wszystko wyszło wspaniale, dzięki wytwornicy dymu.

Wahałam się nad wyborem fotobudki Ciechanów.

Słyszałam opinie, że niszczy wesele, rozbija harmonogram wydarzeń. Nic bardziej mylnego. Tak naprawdę, to świetny pomysł. Przecież impreza weselna trwa całą noc, a fotobudkę wynajmuje się na 2-3 godziny. Oprócz świetnej zabawy, jaką zafundowaliśmy gościom, otrzymaliśmy fotoalbum, który był pełen fantastycznych zdjęć naszych bliskich oraz życzeń od nich. Jest to dla nas wspaniała pamiątka do której z pewnością będziemy wracać. Wiele osób dziękowało za świetną zabawę, co było dla mnie bardzo miłe. Dzieci też miały zajęcie, a ich rodzice chwilę wytchnienia. Ten rodzaj fotobudki ma przechylany korpus, który umożliwia ustawienie aparatu w dół. Ta funkcja pozwoliła uchwycić dzieci w całości na fotografii, nie tylko czubki głów. Kolejną zaletą jest piękny wygląd fotobudki. Jej biel i światła LED stworzyły niezwykły klimat i prezentowały się bardzo elegancko. Po wszystkim dostałam pendrive ze zdjęciami, które z przyjemnością obejrzałam na drugi dzień.

Opinia po weselu - SuperPakiet trzech atrakcji weselnych

Opinia po weselu - SuperPakiet trzech atrakcji weselnych

Planując wesele byłam zdecydowana na wynajęcie napisu Love oraz ciężkiego dymu. Wątpliwości, jak już wspominałam, pojawiły się tylko przy fotobudce. Nie żałuję, że finalnie zdecydowałam się na tę atrakcję. Dzięki niej mam wspaniałą pamiątkę w postaci wielu zdjęć, które za każdym razem, kiedy oglądam fotoalbum przywołują wspomnienia i uśmiech z tego dnia. Naprawdę warto zainwestować.

Opinia po weselu - SuperPakiet trzech atrakcji weselnych

Atrakcje na wesele – SuperPakiet – oszczędność czasu.

Dokonując wyboru ciężkiego dymu należy zapoznać się z jakością produktu. Miałam propozycję innych firm, które proponowały tańszy sprzęt. Okazało się, że był niskiej jakości. Nie mogłam sobie na to pozwolić, gdyż zależało mi na odpowiednim efekcie. Organizując wesele mamy wiele na głowie. W Ministerstwie Wesela mogłam załatwić kilka rzeczy jednocześnie, co zaoszczędziło mi sporo czasu. Uważam, to za ogromny plus. Z całego serca polecam tę firmę za jakość obsługi, produktów, łatwość w ustaleniu szczegółów. Po prostu za wspaniałą realizację atrakcji na moje wesele.

Przeczytaj także:

Poznaj CENNIK naszych SuperPakietów z atrakcjami weselnymi !
Zobacz co publikujemy na FB!
Wyślij do nas wiadomość 😉

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉