Skip links

Napis LOVE i SERCE w Ministerstwie Wesela

Rezerwuje

Napis Love i Serce w Warszawie – wspaniały element Twojego wesela!

W naszej ofercie znajdziesz napis Love razem z Sercem. Zestaw ten pełni idealną rolę dekoracji na Twoje wesele. Planując ślub oraz przyjęcie weselne z pewnością jesteście nastawieni, aby ten dzień był jednym z tych najpiękniejszych. Pragniecie podkreślić jego wyjątkowość i zaznaczyć, jak bardzo się kochacie i jacy ważni dla siebie jesteście. Nasza propozycja wydaje się być wręcz idealna, aby Wam w tym pomóc i sprawić, aby to wyjątkowe wydarzenie jeszcze bardziej uczcić. Zdjęcia na tle proponowanego przez nas zestawu wyjdą fantastycznie! Słowo Love znaczy przecież miłość, która Was połączyła, a Serce jest jej odwiecznym symbolem. Jeśli planujecie wynająć napis Love z Sercem w Warszawie lub okolicach, to my Wam w tym pomożemy!

Jakiej wielkości jest napis Love z Sercem i jak się będzie prezentować?

Wysokość napisu z Sercem wynosi 110 cm, zaś szerokość samego Love, to 220 cm, a serca 45 cm. Łącząc napis Love z Sercem tworzymy komplet o szerokości 300 cm! Ten element dekoracyjny wygląda naprawdę imponująco i efektownie. Na pewno zrobi wrażenie na gościach. Dodatkowo elementy są podświetlane, do wyboru jest 8 kolorów, a zmieniać je można przy użyciu pilota. Bardzo prosta obsługa. W zasadzie niewiele trzeba zrobić. Wystarczy ustawić komplet w odpowiednim miejscu i napawać się cudownym klimatem, jaki uzyskamy. Wynajmujemy napis Love razem z Sercem w Warszawie i okolicach na 24 h, więc jest sporo czasu, aby się nim nacieszyć.

Czy oprócz wesela mogę wykorzystać ten komplet gdzieś indziej?

Napis Love z Sercem w Warszawie z pewnością sprawdzi się przy innych okazjach. Coraz częściej używany jest np. przy sesjach plenerowych, zarówno tych ślubnych, jak i narzeczeńskich. Popularność zyskał również przy okazji oświadczyn. Panowie chcący zadać najważniejsze pytanie w życiu swoim wybrankom, często chcą podkreślić wagę tego wydarzenia. Poprzez taki napis świetnie im się, to udaje! A ich partnerki doceniają taki gest. A my dbamy o Wasze zadowolenie, dlatego też jest możliwość zamówienia nowego napisu, który będzie odpowiadał Waszym wyobrażeniom. Warto się zastanowić nad skorzystaniem z naszych usług!

Galeria zdjęć

Poznaj CENNIK napis Love i Serce!

Najpopularniejsze posty na Blogu.

Pierwszy taniec – 5 punktów, na które powinnaś zwrócić uwagę.
Tags

Pierwszy taniec – 5 punktów, na które powinnaś zwrócić uwagę.

Pierwszy taniec – 5 punktów, na które powinnaś zwrócić uwagę Pierwszy taniec stanowi nieodłączny element imprezy weselnej. Niewiele par rezygnuje z tego wyjątkowego momentu. Poza tym, że jest wspaniałym rozpoczęciem zabawy tanecznej, ma swój magiczny klimat, który pięknie jest przeżywać razem. Mając na myśli pierwszy taniec pragniemy, aby był idealny. Partner świetnie poprowadził, a partnerka [...]
Kontakt
Napis Love z wyjątkowym Sercem. Dodatkowo prezent PLANER PANNY MŁODEJ

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉