Skip links

Napis LOVE i SERCE Pułtusk w Ministerstwie Wesela

Rezerwuje

Napis Love z Sercem w Pułtusku – doskonały zestaw, aby udekorować Wasze wesele!

Zajmujemy się wynajmowaniem napisu Love z Sercem w Pułtusku i jego okolicach. Pewnie zastanawiasz się czy taki zestaw jest Wam w ogóle potrzebny. Naszym zdaniem będzie idealną ozdobą Waszej Sali weselnej. Z pewnością dokładacie wszelkich starań, aby zabawa była wyjątkowa. Ważne również jest ustrojenie miejsca, gdzie będziecie świętować zawarcie związku małżeńskiego. Nim dojdzie do tego dnia jest masa przygotowań, wątpliwości, co do koncepcji organizacji wesela, jak usadzić gości, jakie wybrać menu, aby każdemu odpowiadało. Ważnym elementem są ozdoby. My Wam w tej kwestii pomożemy!

Jakie korzyści przyniesie wynajęcie napisu Love z Sercem?

Napis Love wraz z  Sercem w Pułtusku, który mamy do wynajęcia zagwarantuje niesamowitą estetykę. Nasz zestaw ma 110 cm wysokości, sam napis ma szerokość 220 cm, zaś Serce ma 45 cm. Kiedy połączymy te dwa elementy otrzymamy ozdobę o szerokości 300 cm. Jest to już okazała dekoracja i bardzo gustowna. Dzięki niej przyjęcie weselne nabierze jeszcze bardziej romantycznego charakteru i lekkości. Nie będziecie musieli zajmować się jakimiś dodatkowymi sprawami, zastanawiając się, co jeszcze dodać, aby wyszło perfekcyjnie. Idealnie już będzie z naszymi napisami, które są podświetlane. Kolory możesz zmieniać, masz do tego przeznaczony pilot i wybierasz spośród 8 różnych wersji kolorystycznych. Ustalasz odpowiednie miejsce dla tej dekoracji i cieszysz się nią przez 24 h, bo na tyle wynajmujemy nasz zestaw.

Gdzie jeszcze mogę wykorzystać zestaw Love z Sercem?

Tego typu ozdoby coraz częściej wykorzystywane są na sesjach ślubnych i narzeczeńskich. Nic dziwnego, budują bowiem niezwykły klimat. Podkreślają, to co najpiękniejsze w takich sesjach, czyli miłość. Nasz napis Love z Sercem, który można wynająć w Pułtusku oraz okolicach będzie również wyjątkowym i romantycznym gestem w organizacji zaręczyn. Takie wydarzenie musi mieć przecież doskonałą oprawę. A już z całą pewnością kobiety docenią starania. Warto nad tym pomyśleć!

Galeria zdjęć

Poznaj CENNIK napis Love i Serce!

Najpopularniejsze posty na Blogu.

Pierwszy taniec – 5 punktów, na które powinnaś zwrócić uwagę.
Tags

Pierwszy taniec – 5 punktów, na które powinnaś zwrócić uwagę.

Pierwszy taniec – 5 punktów, na które powinnaś zwrócić uwagę Pierwszy taniec stanowi nieodłączny element imprezy weselnej. Niewiele par rezygnuje z tego wyjątkowego momentu. Poza tym, że jest wspaniałym rozpoczęciem zabawy tanecznej, ma swój magiczny klimat, który pięknie jest przeżywać razem. Mając na myśli pierwszy taniec pragniemy, aby był idealny. Partner świetnie poprowadził, a partnerka [...]
Kontakt

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉