Skip links

Niezapomniana 18-stka?! Atrakcje na 18 urodziny

Niezapomniana 18-stka?! Atrakcje na 18 urodziny

Organizując 18 urodziny chcesz, aby Twoja impreza była wyjątkowa i niezapomniana. Na pewno zastanawiasz się co zrobić, aby goście doskonale się bawili i zapamiętali tą imprezę na długo? 

Chcemy Ci pomóc, poniżej przedstawiamy kilka propozycji atrakcji jakie możesz przygotować na swoje 18 urodziny.

Pasy

Obowiązkową atrakcją w czasie osiemnastki są pasy. W trakcie imprezy jubilat dostaje od swoich znajomych osiemnaście uderzeń paskiem w pupę. Pamiętajcie, to może być jedyna taka okazja na „uderzenie” waszego znajomego  😉 Synek nie ma takiego bicia!

Fotobudka – Atrakcje na 18 urodziny

Fotobudka jest TOP 1 wszystkich atrakcji weselnych, imprez urodzinowych czy też firmowych. Nie od dziś wiadomo, że zdjęcia są najlepszą formą przywoływania wspomnień, dlatego też organizując imprezę warto zatroszczyć się o jak najlepsze jej uwiecznienie. Za kilka lat fajnie do takich zdjęć wrócić.

Fotobudka na 18-stkę sprawdź naszą ofertę już teraz! KLINKIJ!

atrakcje na 18 urodziny

Gry planszowe – atrakcje na 18 urodziny

Jest to super forma na spędzenie imprezy osiemnastkowej w małym gronie znajomych. Gry planszowe idealnie sprawdzą się na imprezie urodzinowej organizowanej w domu lub na działce. Obecnie na rynku jest wiele gier, które idealnie wpisują się w klimat urodzin takich jak: Jenga, Twister, Loża Szyderców, Ego itp. Warto pamiętać także o grze w kalambury.

Karaoke

Jedną z najpopularniejszych atrakcji na imprezach jest karaoke. Jest to forma rozrywki, która dostarcza dużo zabawy oraz uśmiechu (szczególnie po kilku głębszych J). Obecnie na rynku znajdują się gotowe zestawy karaoke, które posiadają zbiór utworów oraz mikrofony. Jeśli ich nie posiadamy, a decydujemy się na taką formę rozrywki, możemy znaleźć odpowiednie utwory na przykład na YouTube. Jest to rodzaj zabawy, który pasuje zarówno w lokalu jaki i na domówce. Nakład finansowy do organizacji karaoke jest praktycznie zerowy.

Limuzyna

Limuzyna w ostatnich czasach cieszy się coraz większą popularnością. Pod restaurację/lokal gdzie ma odbyć się Twoja impreza urodzinowa możesz przyjechać wcześniej wynajętym samochodem. Na pewno zrobi to duże wrażenie na gościach. Doskonałym rozwiązaniem jest także wynajęcie limuzyny, która zawiezie Ciebie i Twoich znajomych prosto do klubu. Możesz zorganizować także nocną przejażdżkę po mieście.

Impreza tematyczna

Coraz częściej młodzież decyduję się na organizację urodzin w konkretnym klimacie. Impreza w stylu Hollywood, Disco Polo, PRL, Hawajska, czy też urodziny w stylu lat 20., 80., 90. to tylko przykłady tematów według których można zorganizować niezapomnianą osiemnastkę. Należy jednak pamiętać, że decydując się na imprezę tematyczną warto zadbać o dekoracje, atrakcję, muzykę która będzie odpowiadać przyjętej tematyce.

Drink Bar

W celu urozmaicenia swoich urodzin możesz wynająć barmana, który przygotuje dla Ciebie i Twoich gości różne drinki. Jest to super opcja na urodziny organizowane w klubie lub lokalu. Należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić z ilością spożywanego alkoholu 😊

Dajcie znać w komentarzu jakie atrakcje przygotowaliście dla swoich gości na 18 urodziny.

Przeczytaj także:

Poznaj CENNIK naszych SuperPakietów z atrakcjami weselnymi !
Zobacz co publikujemy na FB!
Wyślij do nas wiadomość 😉

Hej,

napisz proszę swoją datę wesele, sprawdzimy czy mamy nadal wolny termin. Która atrakcja Cie interesuję?

Do usłyszenia 😉